loading spinner

TARPTENT StratoSpire Ultra

Váha: 1125 g

Celkovo najlepší ultraľahký dvojplášťový stan.

TOP PICK 2024 od OutdoorGearLab

OutdoorGearLab

Viac detailov

Nový produkt

729,00 €

Produkt s požadovanými parametrami momentálne nie je na sklade, pre dostupnosť nás kontaktujte
 
Detaily

TARPTENT StratoSpire Ultra - je dvojosobová verzia populárneho stanu StratoSpire, ktorá je vyrobená z polyesteru potiahnutého silikónom z oboch strán, tak aby sa tropiko stanu za vlhka neprevesovalo. Pre používateľov trekových palíc je tento stan doslova klenotom.

Tým, že použijete svoje trekové palice na stavbu stanu ušetríte na váhe a získate tak pevný a stabilný stan vo vetre a snehu. Jeho jedinečný patentovaný dizajn poskytuje bezprecedentné množstvo obytného priestoru s veľkými predsieňami, ktorý je ideálny na skladovanie množstva vybavenia či dokonca bicyklov.

Vnútorná časť stanu (na výber sieťovaná-mesh alebo plná-solid) sa dá vymieňať a upína sa z vnútra tropika. Plný interiér má 2/3 tvorené priedušnou tkaninou a 1/3 tvorenú sieťovinou, výborne tak blokuje horizontálne fúkajúci vietor, piesok, sneh a dážď.

Vnútorný stan je možné postaviť a používať aj samostatne, rovnako ako vonkajší stan čím získate väčší obytný priestor. 

Na postavenie stanu budete potrebovať: dve trekové palice nastaviteľné na dĺžku 125-130 cm alebo dve vertikálne palice od Tarptent.



Balenie obsahuje:

StratoSpire Ultra tropiko
StratoSpire Ultra sieťovaný (mesh) alebo plný (solid) vnútorný stan
6x hliníkové kolíky, 23 cm dĺžka
Úložný vak na stan 
Úložné vrecko na kolíky

Švy nie sú impregnované a teda cez švy môže stan či tarp premoknúť. Na zalepenie švov s cieľom dosiahnuť úplnú nepremokavosť odporúčame použiť lepidlo na utesnenie švov od Gear Aid Seam Grip SIL. V tejto chvíli neponúkame službu lepenia švov, takže si to musíte zalepiť sami. Je dôležité poznamenať, že produkty po zalepení už nie je možné vrátiť v stanovenej lehote 30 dní. Naďalej však podliehajú záruke.

Zatieranie švov na stanoch Tarptent



MATERIÁL

Tropiko: Ultra TNT od Challenge Sailcloth plne podlepené, 0.94 oz/yd, dimenzované na 200+psi / 140,000mm vodný stĺpec, farba zelená
Podlážka: 20D ripstop silicone a polyether urethane (Sil/PeU) coated nylon dimenzované na 4,000mm vodný stĺpec, farba šedá
Sieťovina: 15D nylon no-see-um mesh
Vnútorná tkanina (solid): Priedušný a vetruodolný 10D ripstop nylon


SEZÓNA:
 4

POČET OSÔB: 2

VÁHA: 1125 g (vrátane kolíkov, úložných vreciek, vzpier, vnútornej sieťoviny a laniek na vrchole) 

ROZMERY ZBALENÉHO STANU: 41 cm x 15 cm x  15 cm

VLASTNOSTI

  • Made with Challenge Sailcloth Ultra TNT with fully bonded construction
  • Premium materials and components: USA made Easton® stakes, YKK zippers, carbon fiber struts, Spectra® cording, Ultra 100 reinforcements.
  • Extra wide 135 cm / 53″ interior fits 2 wide 63.5 cm (25″) pads with rooms to spare and sleep users up to 1.93 m / 6’4″ comfortably.
  • Excellent wind performance due to low drag shape and symmetrically balanced tension lines
  • Steep walls shed snow and small panels minimize snow load potential
  • Easy and fast 6 stake pitch, can be pitched in under 2 minutes
  • Patented PitchLoc™ carbon fiber strut ends increase interior volume, stability, and ventilation; struts are easily removable
  • Dual trekking pole support; no poles in your living space
  • Pitches fly first to keep the interior dry when setting up or taking down in the rain
  • Double wall design separates you from condensation
  • Dual doors and vestibules allow for easy entry and exit as well as extra gear storage space
  • Large and adjustable high and low venting options help minimize condensation while providing full storm protection when needed
  • Adjustable pitch height gives full to-the-ground coverage when needed or can be raised for better ventilation
  • Integrated interior pockets and clips for gear organization and storage
  • Optional SideCar sleeping compartment for children, pets, gear, etc. fits into either vestibule.
  • Trekking poles can be orientated tip-up or handle-up with optional adapters and can be angled to widen doorways
  • Catenary cut curves for taut stable pitching
  • Magnetic fly door ties for ease of use and security in windy conditions
 
Vlastnosti
Hmotnosť1125 g
Záruka2 roky
VyrobenéČína
 
VÁHA & ROZMERY






Tarptent StratoSpire Ultra dimensions

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

  • 30 dní na vrátenie tovaru
    30 dní na vrátenie tovaru
    Spokojnosť zaručená

    30 dní na vrátenie tovaru

    30 dní na vrátenie produktu

  • Doručenie do 24h
    Doručenie do 24h
    Doručenie do 24h

    Doručenie do 24h

    Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa